У телеграмі змінилася система пошуку каналів і груп

У телеграмі змінилася система пошуку каналів і груп

14:37,
18 Вересня 2023
2026

У телеграмі змінилася система пошуку каналів і груп

14:37,
18 Вересня 2023
2026
У телеграмі змінилася система пошуку каналів і груп
У телеграмі змінилася система пошуку каналів і груп
Новий пошук у пріоритеті пропонуватиме публічні канали та групи, які працюють на аудиторію тієї самої країни, де перебуває користувач.

У месенджері «Телеграм» у вересні змінили систему ранжування в пошуку публічних каналів і груп. Про це повідомив засновник телеграму Павло Дуров.

За його словами, раніше публічні канали з більшою кількістю підписників з’являлися вище в результатах пошуку. Певний час ця система працювала добре, але спамери дедалі частіше зловживали нею.

«Тому тепер для ранжування ми враховуємо лише реальних підписників каналів. Наприклад, канали з більшою кількістю преміумпідписників, як правило, займають вищі позиції», — написав він.

Проте, якщо конкретний преміумпідписник приєднався до занадто великої кількості каналів, він не дасть цим каналам такого ж значного підвищення в пошуковому рейтингу.

Також новий пошук у пріоритеті пропонуватиме публічні канали та групи, які працюють на аудиторію тієї самої країни, де перебуває користувач, який здійснює пошук. Це означає, що українцям насамперед мають пропонувати українські пабліки.

Нагадаємо, можливість націлювання реклами за країнами в телеграмі для рекламодавців упровадили в липні. Тепер рекламодавці мають можливість показувати свої оголошення залежно від країни та міста, які приблизно встановлені за допомогою префікса телефону та IP-адреси користувачів.

Фото: телеграм / Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду