Twitter відновить продаж синіх галочок 29 листопада

Twitter відновить продаж синіх галочок 29 листопада

10:30,
16 Листопада 2022
1590

Twitter відновить продаж синіх галочок 29 листопада

10:30,
16 Листопада 2022
1590
Twitter відновить продаж синіх галочок 29 листопада
Twitter відновить продаж синіх галочок 29 листопада
Послуга була припинена минулого тижня через низку скандалів, що спричинила поява підроблених акаунтів із позначкою верифікації.

Новий власник Twitter Ілон Маск заявив, що службу підписки Twitter Blue буде відновлено 29 листопада. Раніше бізнесмен прогнозував повернення функції до 20 листопада. Про це повідомляє Reuters.

«Перезапуск Blue Verified до 29 листопада, щоб переконатися, що він надійний», — написав Маск у Twitter.

У оновленні зміна чийогось підтвердженого імені спричинить втрату синьої галочки, «доки ім’я не буде підтверджено Twitter відповідно до умов обслуговування», сказав Маск.

Нагадаємо, що новий власник Twitter Ілон Маск розпочав серію радикальних змін в компанії. Зокрема, звільнив топменеджмент і правління, а також приблизно половину працівників. Особливу увагу користувачів привернула ідея Маска продавати сині галочки верифікації за 8 доларів на місяць. Новий Twitter Blue офіційно став доступний у додатку для iPhone та iPad 9 листопада. Згідно з інформацією на сторінці підтримки соцмережі, «лише облікові записи, підписані на Twitter Blue на iOS 9 листопада 2022 року або після цієї дати, мають право на синю галочку в подальшому». Але у п’ятницю, 11 листопада, Twitter призупинив послугу, оскільки значно зросла кількість фальшивих облікових записів, які начебто мали позначку перевірки.

Також Twitter призупинив запровадження нових ярликів у вигляді сірої галочки поруч зі словом «офіційний».

Фото:  Pixabay

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду