Instagram захистить користувачів від небажаних нюдсів

Instagram захистить користувачів від небажаних нюдсів

16:23,
23 Вересня 2022
1884

Instagram захистить користувачів від небажаних нюдсів

16:23,
23 Вересня 2022
1884
Instagram захистить користувачів від небажаних нюдсів
Instagram захистить користувачів від небажаних нюдсів
Фільтрація повідомлень, що містять фото з оголеним тілом, буде відбуватися автоматично.

Instagram розробляє функцію, яка дозволить користувачам блокувати інтимні фото, що надійшли їм в повідомлення без згоди. Про це повідомляє Bloomberg.

Nudity protection стане додатковим параметром конфіденційності, подібним до функції Hidden Words («Приховані слова»), яка фільтрує повідомлення, що містять образливу лексику та емодзі. Технологія, що базується на машинному навчанні, дозволяє постійно розширяти базу заборонених слів та символів. Саме так буде відбуватися і автоматичне виявлення небажаних нюдсів.

Як запевнили в компанії, технологія не дозволить Instagram переглядати повідомлення, зберігати їх та ділитися ними з третіми особами. «Ми тісно співпрацюємо з експертами, щоб переконатися, що ці нові функції зберігають конфіденційність людей, надаючи їм можливість контролювати повідомлення, які вони отримують», — заявили в материнській компанії Meta.

Поки що Nudity protection перебуває на стадії розробки, але Instagram планує запустити функцію якомога швидше, адже поширення нюдсів стає великою проблемою для користувачів соцмереж. Згідно з тогорічним звітом дослідницького центру Pew Research Center, який опитав понад 10 000 дорослих у вересні 2020 року, одна третина жінок віком до 35 років зазнала сексуальних домагань в інтернеті. Серед чоловіків того ж віку жертв 11%.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що Instagram запропонує функцію репостів. Компанія Meta планує незабаром розпочати тестування нової функції з вибраними користувачами.

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду