Facebook припинила фінансування новинної стрічки в США

Facebook припинила фінансування новинної стрічки в США

19:09,
29 Липня 2022
2254

Facebook припинила фінансування новинної стрічки в США

19:09,
29 Липня 2022
2254
Facebook припинила фінансування новинної стрічки в США
Facebook припинила фінансування новинної стрічки в США
Компанія перерозподіляє ресурси в умовах економічного спаду та зміни настроїв користувачів.

Meta більше не платитиме американським новинним організаціям за розміщення їхніх матеріалів у вкладці «Новини» на Facebook. Про це повідомляє АР.

Компанія заявила, що більшість людей «не заходять на Facebook за новинами, тому немає сенсу надмірно інвестувати у сфери, які не відповідають уподобанням користувачів». Meta не повідомила, скільки вона платить новинним організаціям, але у звітах йдеться про мільйони доларів для великих видань, таких як The Wall Street Journal.

Вкладка «Новини», що з’явилася у мобільному застосунку Facebook у 2019 році, показує лише заголовки з The Wall Street Journal, The Washington Post, BuzzFeed News, Business Insider, NBC, США Today, The Los Angeles Times та інш.

Під час запуску програми генеральний директор Марк Цукерберг казав, що бачить «можливість встановити нові довгострокові стабільні фінансові відносини з видавцями». Але зараз Meta заявила, що «багато чого змінилося з того часу, як ми три роки тому підписали угоди щодо тестування додаткових посилань на новини у Facebook News у США».

Компанія зазначила, що Facebook News продовжуватиме працювати там, де ця вкладка є доступною й зараз — у Великобританії, Франції, Німеччині та Австралії.

Нагадаємо, вперше з моменту виходу на біржу у 2007 році Meta повідомила про зниження свого квартального доходу за рік.

Фото: Facebook

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду