YouTube змінює правила монетизації відео для дітей

YouTube змінює правила монетизації відео для дітей

10:57,
27 Жовтня 2021
3311

YouTube змінює правила монетизації відео для дітей

10:57,
27 Жовтня 2021
3311
YouTube змінює правила монетизації відео для дітей
YouTube змінює правила монетизації відео для дітей
Автори:
Платформа буде блокувати в партнерській програмі YouTube канали, які заохочують до знущання, неповаги до інших, небезпечних витівок, поширюють псевдонавчальний контент тощо.

Платформа YouTube повідомила, що з листопада 2021 року ускладнює можливість монетизації відео для дітей, які заохочують до «негативної поведінки» або занадто «комерціалізовані».  

«Ми хотіли розповісти про підходи, які ми використовуємо для захисту дітей та сімей на YouTube. Наші принципи організовані навколо чотирьох "Rs": видаляти шкідливий контент, піднімати авторитетні голоси, скорочувати borderline content (ворожіння, передбачення, екстрасенсорику, паранормальні явища тощо) та винагороджувати перевірених авторів (remove harmful content, raise authoritative voices, reduce borderline content, and reward trusted creators)», — йдеться в повідомленні.

У YouTube кажуть, що канали, націлені на молодь або класифікуються як «призначені для дітей», мають надавати високоякісний контент і відповідати правилам монетизації для дітей. Натомість платформа буде блокувати в партнерській програмі YouTube канали, які заохочують до знущання, неповаги до інших, небезпечних витівок, поширюють псевдонавчальний контент тощо. Окремі відео, які порушують правила, втратять рекламодавців

YouTube попереджатиме авторів про можливе блокування або видалення. «Наша кінцева мета – створити безпечне та пізнавальне середовище для сімей, водночас винагороджуючи перевірених авторів, які створюють високоякісний дитячий та сімейний», — додали на платформі.

Раніше компанія Google повідомила, що разом з YouTube в межах боротьби з дезінформацією буде відключати монетизацію та забороняти рекламу контенту, який заперечує зміни клімату. Нову політику почнуть застосовувати з листопада 2021 року.

Фото: unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду