Соцмережі почали видаляти контент на підтримку Олексія Навального на вимогу Роскомнагляду
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Соцмережі почали видаляти контент на підтримку Олексія Навального на вимогу Роскомнагляду
Соціальні мережі почали видаляти заклики до участі в акціях протесту за звільнення Олексія Навального на вимогу Генпрокуратури і Роскомнагляду. Про це повідомляє видання «Медуза» з посиланням на Роскомнагляд.
До ранку 22 січня TikTok видалила 38% повідомлень, YouTube - 50%, а Instagram - 17%.
Соціальна мережа «ВКонтакте» заблокувала більшість зустрічей мітингів, запланованих на 23 січня. Всього заблоковано 59 з 83 сторінок.
На всіх заблокованих сторінках повідомляється, що вони закриті в Росії на вимогу Генпрокуратури; в інших країнах вони доступні.
Нагадаємо, у соціальній мережі TikTok поширився флешмоб на підтримку російського опозиційного діяча Олексія Навального, який зараз знаходиться слідчому ізоляторі «Матроська тиша». Відео з хештегом #свободунавальному уже зібрали майже 121 млн переглядів.
У роликах підлітки вішають портрети Навального в школах, жартують про його стосунки з дружиною Юлією та засуджують арешт.
У відповідь на флешмоб Роскомнагляд пригрозив соціальним мережам адміністративними штрафами до 4 млн рублів за те, що вони поширюють «заборонену інформацію» і закликають підлітків до участі в акціях протесту.
17 січня Олексія Навального затримали у зоні паспортного контролю міжнародного московського аеропорту «Шереметьєво». Він повертався в РФ з Німеччини, де проходив лікування після отруєння речовиною групи «Новічок» у кінці серпня минулого року в РФ.
18 січня Навального відвезли в СІЗО «Матроська тиша», де він пробув ніч і де відбувся суд, який призначив йому 30 діб арешту.
19 січня Олексій Навальний опублікував 2-годинне розслідування про «палац Путіна» на березі Чорного моря. За дві доби його подивилися понад 55 млн разів. Це відео за кількістю переглядів обігнало фільм-розслідування «Він вам не Дімон», який вийшов у 2017 році і зібрав майже 34 млн переглядів.
Фото: Tech in Asia