Microsoft відмовився від маркування фейків, щоб уникнути звинувачень у цензурі

Microsoft відмовився від маркування фейків, щоб уникнути звинувачень у цензурі

18:19,
22 Вересня 2022
1668

Microsoft відмовився від маркування фейків, щоб уникнути звинувачень у цензурі

18:19,
22 Вересня 2022
1668
Microsoft відмовився від маркування фейків, щоб уникнути звинувачень у цензурі
Microsoft відмовився від маркування фейків, щоб уникнути звинувачень у цензурі
Корпорація обрала інший метод боротьби з цифровою пропагандою.

Компанія Microsoft не буде позначати неправдиві публікації в соціальних мережах, щоб не справляти враження, що вона намагається цензурувати висловлювання в інтернеті. Про це повідомляє Bloomberg. Таке рішення з'явилось після того, як Meta і Twitter зіткнулися з негативною реакцією через спроби позначити та видалити оманливі публікації на своїх ресурсах. 

«Я не думаю, що люди хочуть, щоб уряди говорили їм, що є правдою, а що — брехнею. І я не думаю, що вони справді зацікавлені в тому, щоб технологічні компанії розповідали їм про це», — заявив президент корпорації Бред Сміт.

Microsoft, яка управляє пошуковою системою Bing і соціальною мережею LinkedIn, нещодавно інвестувала в аналітиків інформаційних операцій і інструменти для відстеження пропагандистських кампаній. Ці спеціалісти працюють разом із командою Microsoft з кібербезпеки, яка допомогла компанії зламати ймовірних російських, іранських, китайських і північнокорейських державних хакерів, демонтувавши інфраструктуру, необхідну для підтримки активності шкідливого програмного забезпечення.

Наразі Microsoft зосереджена на відстеженні кампаній з дезінформації, спрямованих на клієнтів із приватного та державного секторів, а також на оприлюдненні їх існування. Основна мета корпорації, за словами Сміта, бути «прозорою».

Президент підкреслив, що Microsoft хоче надати громадськості більше інформації і дозволити користувачам дійти власних висновків щодо правдивості вмісту. «Ми повинні бути дуже вдумливими й обережними, тому що — і це також стосується кожного демократичного уряду — люди цілком справедливо хочуть ухвалювати рішення, і вони повинні це робити», — сказав він.

Цього року Microsoft опублікувала звіт про російське кібершпигунство проти України, стверджуючи, що зловмисники здійснювали хакерські атаки в поєднанні з операціями з дезінформації та військовими атаками. В одному прикладі стверджувалося, що хакери викрали дані організацій ядерного сектору, щоб допомогти військовим і державним ЗМІ поширювати дезінформацію про те, що Україна створює хімічну та біологічну зброю, і виправдовувати захоплення атомних електростанцій.

Подібно до своїх звітів про інциденти з кібербезпекою, команда Microsoft поділиться власними висновками щодо пропаганди з міжнародними урядами.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що російські хакери шпигують проти 42 союзників України. Згідно зі звітом Microsoft, половина зі 128 організацій, що зазнали втручання, — це державні установи, а 12% — неурядові організації, як правило, аналітичні центри або гуманітарні групи. Серед інших цілей – телекомунікаційні, енергетичні та оборонні компанії.

Фото: Bloomberg

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
SLAVA
00:46 / 23.09.2022
C̤е̤к̤с̤ ̤з̤н̤а̤к̤о̤м̤с̤т̤в̤а̤ ̤в̤ ̤т̤в̤о̤е̤м̤ ̤г̤о̤р̤о̤д̤е bit.ly/3R17d05 Скопируй и вставь в браузерную строку bit.ly/3R17d05
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду