З’явився додаток, який створює глибинні фейки, «роздягаючи» жінок на фото

vice.com, Зображення, згенероване у додатку

Як повідомляє The Verge, отримані підробки можуть бути використані для переслідування або залякування жінок, адже додаток не здатний створювати оголені зображення чоловіків.

Вперше додаток виявила Саманта Кол (Samantha Cole) з компанії Motherboard. Він доступний для завантаження безкоштовно, а також має преміум-версією за $99, яка пропонує зображення з кращою роздільною здатністю.

Фальшиві зображення легко виявити, збільшивши фото. Крім того, додаток не завжди створює реалістичні картинки і значно краще працює з фото жінок, наприклад, у купальнику.

Ці зображення можуть бути використані для ганьби, переслідування, і залякування жінок. Є форуми, де чоловіки можуть платити фахівцям за створення глибинних фейків співробітників, друзів або членів сім'ї, але такі інструменти, як DeepNude, дозволяють легко генерувати такі зображення усім в один клік”, — пише видання.

Творець програми DeepNude, який назвав себе «Альберто», розповів, що його надихнули спогади про старі рекламні комікси з «рентгенівськими окулярами» у яких можна дивитися на людей без одягу.

Як повідомляв “Детектор медіа”, нещодавно дослідники Імперського коледжу в Лондоні та дослідницького центру штучного інтелекту компанії Samsung показали, як можна з одного фото- та аудіофайлу створити відеопортрет, що співає або розмовляє.

Зазначимо, що нейромережі можуть швидко вчитися та виконувати широкий спектр завдань, серед яких не лише аналіз інформації, а й продукування власного контенту.

Так, Microsoft розробила нейромережу, що малює карикатури, американському радіожурналісту, що втратив голос, нейромережа дозволить знову повернутися в ефір. Компанія Adobe навчила нейромережу дуже точно відрізняти редаговані фотографії. З допомогою нейромережі можна згенерувати відеопромову Барака Обами та інших відомих осіб.

comments powered by Disqus