Відео читання найдовшого у світі слова головредом Esquire набрало 1 млн переглядів на YouTube

00:00,
26 Грудня 2012
6675

Відео читання найдовшого у світі слова головредом Esquire набрало 1 млн переглядів на YouTube

00:00,
26 Грудня 2012
6675
Відео читання найдовшого у світі слова головредом Esquire набрало 1 млн переглядів на YouTube
Начитування головредом Esqiure Дмитром Голубовськиим назви білка тітіну – найдовшого у світі слова – продовжує хвилювати інтернет-спільноту.

Відео, у якому Голубовський зачитує повну назву білка тітіну, вже має більше мільйону переглядів на YouTube. Тітін (коннектін) – найбільший з усіх відомих науці білків. Цей одиночний поліпептид складається з 34350 амінокислот і його повна хімічна назва, згідно номенклатури Міжнародного союзу теоретичної і прикладної хімії, – найдовше слово у світі. Відео стало популярним у YouTube-спільноті, вийшовши майже на рівень інтернет-мему – зокрема, користувачі жартували, що під час читання слова у Голубовського почала рости борода, і зів’яли квіти поруч.

Три роки Дмитро Голубовський намагався опублікувати найдовше у світі слово на сторінках друкованого Esqiure  – проте ця ідея не подобалася Філіпу Бахтіну, який тоді був головним редактором видання. Тому першопочатоково відео із начитуванням епічного слова з’явилося на сайті Esqiure.

«Ми робимо те, що хочемо. Якщо всім редакторам щось подобається – значить це добре, потрібно і має бути надруковано. Ось, наприклад, редактор Голубовський вже багато років намагається надрукувати найдовше у світі слово – назву якогось білка, яка складається із назв тисяч амінокислот. Але мені ця ідея не подобається, і ми його не друкуємо», – розповів Філіп Бахтін, тоді ще головний редактор Esquire, у інтерв’ю журналу «Афіша» в липні 2011 року.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Esquire
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду