Зеленський затвердив план щодо Стратегії кібербезпеки

Зеленський затвердив план щодо Стратегії кібербезпеки

10:22,
2 Лютого 2022
2198

Зеленський затвердив план щодо Стратегії кібербезпеки

10:22,
2 Лютого 2022
2198
Зеленський затвердив план щодо Стратегії кібербезпеки
Зеленський затвердив план щодо Стратегії кібербезпеки
Автори:
Секретар РНБО Олексій Данілов має контролювати, як це рішення виконуватимуть.

Президент Володимир Зеленський 1 лютого ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про план реалізації Стратегії кібербезпеки.

Контролювати, як це рішення виконуватимуть, має секретар РНБО Олексій Данілов. 

План реалізації Стратегії кібербезпеки, який РНБО ухвалила 30 грудня 2021 року, передбачає проведення низки заходів, що мають посилити кібербезпеку України.

Своєю чергою, Кабмін разом із Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки та Національним інститутом стратегічних досліджень повинні кожні пів року інформувати Національний координаційний центр кібербезпеки про виконання Плану; а щороку — затверджувати комплекс заходів, який передбачає План. Фінансуватимуть виконання визначених Планом завдань з держбюджету (за це також відповідатиме уряд).  

Нагадаємо, 14 травня 2021 року РНБО ухвалила стратегію кіберзахисту України на наступні п'ять років. Того ж дня секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов розповів, що в Україні створять кібервійська. 26 серпня 2021 року президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про оновлену стратегію кібербезпеки України та затвердив створення кібервійськ у структурі Міністерства оборони. 14 вересня 2021 року РНБО розпочала підготовку до створення кібервійськ України.

Фото: пресслужба президента України

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду