В Україні з’являться кібервійська

В Україні з’являться кібервійська

10:40,
27 Серпня 2021
3254

В Україні з’являться кібервійська

10:40,
27 Серпня 2021
3254
В Україні з’являться кібервійська
В Україні з’являться кібервійська
Автори:
Крім того, за два місяці на розгляд РНБО мають подати план реалізації оновленої стратегії кібербезпеки.

Президент Володимир Зеленський 26 серпня 2021 року ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про оновлену стратегію кібербезпеки України та затвердив створення кібервійськ у структурі Міністерства оборони.

Він підписав указ № 446/2021, яким доручив Кабінету Міністрів України визначити обсяг матеріально-технічних і фінансових ресурсів для створення і забезпечення кібервійськ, а також — кількість особового складу: яке має бути співвідношення військовослужбовців, працівників Міністерства оборони України, зарахованих у запас, резервістів та інших. За два місяці на розгляд Верховної Ради України мають винести законопроєкт про створення та функціонування кібервійськ у структурі Мініоборони.

Інший указ Зеленського — № 447/2021 — передбачає, що Національний координаційний центр кібербезпеки повинен протягом двох місяців розробити та подати на розгляд РНБО план реалізації стратегії, а органи центральної влади спільно зі Службою безпеки України та Службою зовнішньої розвідки мають забезпечити виконання цього плану після його затвердження.

Оновлена редакція стратегії містить перелік викликів для України в сфері кібербезпеки та пропонує засади національної системи захисту від кіберзагроз, визначає основні пріоритети та стратегічні цілі, а також напрями зовнішньополітичної діяльності.

Нагадаємо, 14 травня 2021 року РНБО ухвалила стратегію кіберзахисту України на наступні п'ять років. Того ж дня секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов розповів, що в Україні створять кібервійська

Фото: АрміяІnform

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду