PayPal йде з Росії

PayPal йде з Росії

13:48,
5 Березня 2022
2502

PayPal йде з Росії

13:48,
5 Березня 2022
2502
PayPal йде з Росії
PayPal йде з Росії
Автори:
Revolut також заборонив грошові трансфери в Росії та Білорусі.

Міжнародна електронна платіжна система PayPal припиняє свою роботу в Росії через російську військову агресії проти України. Про це повідомив CEO PayPal Дена Шульмана, передає міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як пише Reuters, платіжна компанія PayPal Holdings Inc зупиняє всі послуги в Росії, зокрема, інструмент переказу грошей Xoom. PayPal дозволить росіянам зняти кошти протягом певного періоду, «забезпечуючи розподіл залишків на рахунку відповідно до чинних законів і правил». Однак нових користувачів сервіс припинив приймати ще 2 березня.

Крім того, фінансово-технологічна компанія Revolut заборонила грошові трансфери в Росії та Білорусі.

Раніше Федоров закликав головного виконавчого директора PayPal Дена Шульмана заблокувати сервіси в Росії.

Нагадаємо, 27 лютого 2022 року лідери Європейської комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії, Канади та США виступили зі спільною заявою про те, що зобов'язуються виключити окремі російські банки із системи SWIFТ. Це забезпечить відключення цих банків від міжнародної фінансової системи та створить значні перешкоди у їхній роботі. Також лідери країн зобов'язалися запровадити обмежувальні заходи, які не дадуть змоги Центральному банку Росії використовувати свої міжнародні резерви, щоб підірвати вплив санкцій.

1 березня платіжні системи Mastercard і Visa заблокували доступ до платіжної системи кільком російським банкам. Того ж дня на території Росії перестав працювати платіжний сервіс Apple Pay корпорації Apple. 

Фото: Muhammad Asyfaul / Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду