В Росії перестав працювати Apple Pay

В Росії перестав працювати Apple Pay

08:44,
2 Березня 2022
2350

В Росії перестав працювати Apple Pay

08:44,
2 Березня 2022
2350
В Росії перестав працювати Apple Pay
В Росії перестав працювати Apple Pay
Автори:
Про це повідомляє міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Від учора на території Росії перестав працювати платіжний сервіс Apple Pay корпорації Apple, повідомляє Михайло Федоров. 

"Apple Pay більше не працює в РФ", — заявив Федоров. 

Раніше платіжні системи Mastercard і Visa заблокували доступ до платіжної системи кільком російським банкам. До того лідери Європейської комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії, Канади та США виступили зі спільною заявою про те, що зобов'язуються виключити окремі російські банки із системи SWIFТ. Це забезпечить відключення цих банків від міжнародної фінансової системи та створить значні перешкоди у їхній роботі. Також лідери країн зобов'язалися запровадити обмежувальні заходи, які не дадуть змоги Центральному банку Росії використовувати свої міжнародні резерви, щоб підірвати вплив санкцій.

Фото: unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду