У Gmail можна буде встановити «Конфіденційний режим» і самознищення листів

У Gmail можна буде встановити «Конфіденційний режим» і самознищення листів

16:03,
26 Квітня 2018
3046

У Gmail можна буде встановити «Конфіденційний режим» і самознищення листів

16:03,
26 Квітня 2018
3046
У Gmail можна буде встановити «Конфіденційний режим» і самознищення листів
У Gmail можна буде встановити «Конфіденційний режим» і самознищення листів
Автори:
Сервіс електронної пошти компанії Google Gmail додає нову можливість для користувачів – обрати «Конфіденційний режим» й зробити листування недоступним після встановленого проміжку часу.

Як повідомляє ВВС, нова функція обумовлена зокрема запровадженням жорстких правил захисту даних у країнах-членах ЄС.

Новий «Конфіденційний режим» обмежуватиме пересилання, копіювання, завантаження чи друкування кореспонденції, яку відправили через Gmail і в якої закінчився термін активності.

Технічний консультант Кріс Грін (Chris Green) уважає, що це допоможе Google втримати більше корпоративних клієнтів.

«Це не є щось унікальне. Інші платформи, такі як Microsoft Exchange, дозволяють використовувати плагіни, щоб зробити щось подібне. Але жоден із поштових сервісів, які базуються на "хмарних сховищах", досі не запропонував цієї функції захисту даних», –каже він.

Оскільки відправник листа не може віддалено стирати електронні листи з комп'ютера отримувача після їх завантаження, функція самознищення відправить посилання на сторінку, де можна побачити конфіденційний контент.

У якості додаткового заходу безпеки одержувачам, можливо, доведеться вводити пароль, щоб відкрити посилання.

Функції заборони копіювання не захистять у випадку, якщо хтось зробить скріншот чи фото дисплея комп'ютера. Проте вони дозволять мінімізувати ризик випадкового передавання конфіденційних даних іншій стороні, що може порушувати правила захисту даних.

Нововведення є частиною більш глобального оновлення Gmail. Компанія Google вже почала тестування нових функції: наразі вони доступні окремим користувачам у меню налаштувань.

Нововведення запроваджують за місяць до дати введення в дію «Положення про захист даних» (General Data Protection Regulation, GDPR) – 25 травня. Воно ставить за мету перш за все повернути користувачам ЄС контроль над їх особистими даними, а також спростити регуляцію роботи великих компаній у цій галузі та уніфікувати її.

Згідно з правилами, організації мають повідомляти місцевих інспекторів з догляду за даними про порушення впродовж 72 годин з моменту його виявлення. Також збільшується суму штрафу за невиконання цієї вимоги.

Нагадаємо, у березні сервіс Gmail збільшив ліміт у розмірі вкладень до 50 МБ для вхідних повідомлень.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
GOOGLE/GETTY/EXPRESS NEWSPAPERS
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду