Google вибачилась за збій у Gmail

00:00,
26 Вересня 2013
992

Google вибачилась за збій у Gmail

00:00,
26 Вересня 2013
992
Google вибачилась за збій у Gmail
Компанія пояснила причини збою у роботі поштового сервісу, який розпочався  у понеділок ввечері і тривав близько 11 годин.

«23-го вересня багато користувачів Gmail отримали неприємний сюрприз: деякі з їх листів надсилались повільно, а деякі із долучених файлів були не доступні. Ми б хотіли почати із вибачення – ми розуміємо, що наші користувачі покладаються на  Gmail як на завжди доступний та швидкий сервіс, а ми впродовж декількох годин не доставляли листи», - сказано в офіційному блозі компанії.

Затримка у відправленні листів буда викликана подвійним збоєм у мережі, пояснює причини Google: «Це дуже рідкісний випадок, коли два окремих сегменти мережі припиняють працювати одночасно. Ці два збої ніяк не пов’язані між собою, однак їх комбінація призвела до того, що потужність Google у доставці повідомлень зменшилась, і в 5 годин 54 хвилини  за тихоокеанським часом повідомлення почали накопичуватися. Автоматизований моніторинг Google сповістив команду інженерів через хвилини, і вони негайно почали вирішувати  проблему». Команда Gmail відновила потужності сервісу, однак це зайняло близько 10 годин.  

Масштаби збою компанія описує таким чином: 71% повідомлень відправлялись без затримки, 29% відправлялись із середньою затримкою у 2,6 секунди, а 1,5% листів затримувались більше, ніж на 2 години. Користувачі, які намагались приєднати великі додатки до листів, також мали з цим проблеми. В той же час інші сервіси пошти функціонували у нормальному режимі: листи, які вже надійшли, можна було читати без проблем.

Компанія зробила висновки з цього випадку, йдеться у блозі, і працюватиме над покрашенням пропускної здатності мережі – навіть подвійні збої не мають впливати на роботу сервісу.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: android-explorer.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду