«Інтернет архів» зазнав тижневої DDoS-атаки

«Інтернет архів» зазнав тижневої DDoS-атаки

11:00,
31 Травня 2024
1169

«Інтернет архів» зазнав тижневої DDoS-атаки

11:00,
31 Травня 2024
1169
«Інтернет архів» зазнав тижневої DDoS-атаки
«Інтернет архів» зазнав тижневої DDoS-атаки
Громадська організація поки що не повідомила про вразливість, яка призвела до атаки, та не назвала ймовірних зловмисників.

Американська некомерційна організація «Інтернет архів», що створила найбільшу у світі бібліотеку вебсторінок для дослідників, з 24 до 30 травня зазнавала безперервних хакерських DDoS-атак. Про це повідомляє PCMag.

«Інтернет архів» є некомерційною та неприбутковою організацією, яка вважає своєю місією збереження інформації з усієї мережі. Вона базується в Каліфорнії.

У вівторок, 28 травня, організація заявила, що внесла певні зміни для відновлення роботи свого сервісу, проте багато користувачів соцмережі X повідомили, що сайт усе одно не працює для них. Згодом організація підтвердила, що DDoS-атаки відновилися.

«Інтернет архів» також повідомив на сайті про проблеми з мережевим трафіком. Засновник і голова організації Брюстер Кале сказав, що проблеми спричинені DDoS-атакою. Він також додав, що сайт має тенденцію стикатися з більшою кількістю технічних проблем у вихідні.

У п'ятницю, 31 травня, сайт запрацював.

Видання нагадало, що згаданим кібератакам передувала низка судових позовів у минулі роки. У 2020 році великі американські книговидавці подали до суду на неприбуткову організацію через розповсюдження книг, звинувативши її в порушенні авторських прав.

Суддя постановив, що програма порушує авторські права видавців. Проте неприбуткова організація продовжує стверджувати, що «контрольоване цифрове розміщення» є добросовісним використанням.

Фото: Internet Archive

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду