EdEra презентувала мотиваційний онлайн-курс переходу на українську «Мовити. Мотиви»
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
EdEra презентувала мотиваційний онлайн-курс переходу на українську «Мовити. Мотиви»
Студія онлайн-освіти EdEra презентувала новий освітній курс «Мовити. Мотиви», який має на меті допомогти не просто почати говорити українською, а віднайти власну мотивацію для цього і вийти на рівень володіння, який захоплюватиме інших. Про це EdEra повідомила у фейсбуці.
Зазначено, що перший курс із переходу на українську «МовиТи. Як залюбитися в українську» був створений півтора року тому. За цей період його прослухали понад 20 тисяч людей. Також курс отримав схвальну рекомендацію від мовного омбудсмана.
«Сьогодні ми відкриваємо реєстрацію на другу частину курсу — «Мовити. Мотиви». Він пропонує не просто почати говорити українською, а відшукати свою істинну мотивацію та стати носієм й амбасадором мови», — йдеться у повідомленні EdEra.
Для проєкту про свою мотивацію мовити українською розповіли відомі в різних сферах українці: засновник «Монобанку» Олег Гороховський, письменник Сергій Жадан, стендап-комік та волонтер Василь Байдак, телеведуча «ТСН» на «1+1» Марічка Падалко, акторка Римма Зюбіна, поетеса Дар’я Лісіч. Також для проєкту записали короткі інтерв’ю з письменницею Іреною Карпою, акторкою Антоніною Хижняк, гумористом і телеведучим Романом Міщеряковим.
У студії EdEra розповіли, що курс знайомить із різноманіттям української мови: регіональними говірками, діалектизмами, пояснює суржик тощо. Він наповнений прикладами з фільмів, стендапів, пісень, телешоу. Для перевірки знань користувачі проходитимуть мовні вікторини в месенджері «Вайбер».
Над створенням курсу працювала команда студії EdEra у співпраці з фахівчинею «Всеукраїнської школи онлайн» Анастасією Бречко, педагогом Артуром Пройдаковим та викладачкою «Києво-Могилянської академії» Катериною Близнюк у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».
Ознайомитися та зареєструватися на курс «Мовити. Мотиви» можна за посиланням.
Нагадаємо, на платформі студії онлайн-освіти EdEra доступний також курс про роботу медіа, фейки та перевірку інформації — «Години медіаграмотності», створений у співпраці з міжнародною організацією Internews.
Фото: ілюстративне / EdEra