Дональда Трампа жорстко розкритикував «воскреслий» батько, змодельований за допомогою ШІ
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Дональда Трампа жорстко розкритикував «воскреслий» батько, змодельований за допомогою ШІ
Після того, як суд Нью-Йорка визнав експрезидента США Дональда Трампа винним у шахрайстві, в мережі оприлюднили відео, в якому його покійний батько голосом, згенерованим штучним інтелектом, жорстко критикує сина. Про це повідомив NewsWeek.
Ролик запустив «Проєкт Лінкольна» (The Lincoln Project) — організація республіканців, які виступають проти президентства Трампа. Його створили для того, щоб показати реакцію Фреда Трампа на те, що його син «втратив імперію, яку він побудував».
«Донні, я завжди знав, що ти все зіпсуєш, — говорить у відео Фред Трамп до сина. — Ти завжди був дурнем… Я стільки разів вносив за тебе заставу. Усі твої угоди були цілковитим сміттям. Ти навіть не міг заробити на казино, ти облажався. Мені соромно, що ти отримав моє прізвище. Усі знають, чому жінки кидають тебе. Ти нудний, без копійки в кишені, а я ж казав тобі не товстіти. Бренд, який я вибудував, перетворився на лайно через тебе. Ти — сміття. Тобі пощастить, якщо ти не потрапиш до в'язниці. Можливо, я і втратив розум, але я ніколи не втрачав свій бізнес».
Фред Трамп заснував Trump Organization ще в 1920-х роках у Нью-Йорку. Після смерті батька Дональд Трамп перейняв його бізнес і передав обов'язки своїм синам — Дональду-молодшому та Еріку.
«Дональд Трамп часто звинувачує своїх критиків у використанні штучного інтелекту. Ми завжди говорили, що не потрібен штучний інтелект, щоб Трамп виглядав погано — Дональд робить це сам», — заявив співзасновник «Проєкту Лінкольна» Рік Вілсон.
Нагадаємо, у вересні 2022 року генпрокурорка штату Нью-Йорк Летиція Джеймс подала цивільний позов у справі про шахрайство експрезидента США з нерухомістю.
Минулої п’ятниці, 16 лютого, суд у Нью-Йорку визнав винним експрезидента США Дональда Трампа у справі про шахрайство з оцінкою вартості його статків, зобов’язавши його сплатити штраф у розмірі 355 млн доларів.
Корпорація Microsoft запропонувала американським політикам і передвиборчим групам інструмент протидії дипфейкам напередодні президентських виборів 2024 року. Він дає сторонам змогу автентифікувати свої відео та фотографії за допомогою так званих облікових даних із водяним знаком.
Фото: Фред Трамп / ютуб