Трамп знову порушив правила Twitter

Трамп знову порушив правила Twitter

10:32,
4 Вересня 2020
1683

Трамп знову порушив правила Twitter

10:32,
4 Вересня 2020
1683
Трамп знову порушив правила Twitter
Трамп знову порушив правила Twitter
Автори:
Президент США порушив правила щодо громадянської відповідальності і у сфері виборчого права.

Соціальна мережа Twitter позначила два дописи президента США Дональда Трампа як такі, які порушують правила соціальної мережі. Про це повідомляє служба безпеки Twitter.

Згідно з повідомленням, президент США порушив правила щодо громадянської відповідальності і у сфері виборчого права.

У своїх повідомленнях він закликав американців, які мають намір голосувати на президентських виборах поштою, в день голосування прийти на дільницю і переконатися, що їхній голос врахований.

У Twitter заявили, що повідомлення Трампа порушили правила соцмережі про громадянську чесність і чесність на виборах. Через це дописи не можна лайкати і поширювати. Однак соціальна мережа все ж вирішила не видаляти твіти Трамп «в інтересах громадськості».

Нагадаємо, Twitter позначила пост президента США Дональда Трампа як такий, що «порушує правила соцмережі, які стосуються цивільних питань і чесності виборів».

У пості Трамп написав, що його політичні опоненти - Демократична партія США - нібито використовують поштові скриньки для голосування, а це є «катастрофою» і «шахрайством».

Фото: Pixabay

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду