Для дорослих розробили два онлайн-курси «Медіаграмотний спротив»
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Для дорослих розробили два онлайн-курси «Медіаграмотний спротив»
Для усіх, хто прагне посилити навички спілкування українською мовою, навчитися толерантно та аргументовано відстоювати свою позицію у діалогах, маючи достатній рівень інфомедійної грамотності запустили два онлайн-курси «Медіаграмотний спротив». Їх розробили фахівці Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та Асоціації інноваційної та цифрової освіти.
«Запрошуємо до інтерактивного й цікавого навчання освітян та освітянок, держслужбовців та держслужбовиць, студентів та студенток, журналістів та журналісток, громадських діячів та діячок, та всіх активних громадян і громадянок України», — зазначили автори курсів.
Навчання допоможе зрозуміти принципи побудови публічної комунікації; розвинути навики толерантності до поглядів, суджень, гендерних особливостей співрозмовників; розвинути вміння якісно обгрунтовувати власну позицію; розпізнавати прояви мікроагресії у мовленні та запобігати їм.
Зареєструватися на курс «Медіаграмотний спротив: будуємо аргументовані діалоги» можна за посиланням.
Курс «Медіаграмотний спротив: спілкуємося на рівних» доступний за посиланням.
Після проходження кожного курсу можна отримати сертифікат підвищення кваліфікації – за проходження одного курсу нараховується 15 годин або 0.5 кредита ЄКТС, а за обидва — 30 годин або 1 кредит ЄКТС.
Зазначимо, онлайн-курси «Медіаграмотний спротив» розроблені в межах проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який спрямований на зміцнення навичок критичного сприйняття інформації серед освітян, службовців, студентства та учнівства для боротьби з дезінформацією та пропагандою та формування попиту на якісну інформацію, що особливо актуально у зв’язку із повномасштабним вторгненням Російської Федерації на територію України.
Зазначимо, щоб зорієнтуватися, які онлайн-ресурси допоможуть у вивченні української мови, читайте статтю MediaSapiens «Язык vs мова. Які ресурси допоможуть перейти на українську».
Фото: irexinukraine / facebook, Pixabay