Плеєр Winamp стане стримінговим сервісом

Плеєр Winamp стане стримінговим сервісом

11:04,
2 Березня 2023
1971

Плеєр Winamp стане стримінговим сервісом

11:04,
2 Березня 2023
1971
Плеєр Winamp стане стримінговим сервісом
Плеєр Winamp стане стримінговим сервісом
На новій музичній платформі творці музики зможуть запроваджувати підписки, призначені безпосередньо для їхніх шанувальників, із спеціальними рівнями та цінами.

Компанія Llama Group оголосила про те, що запускає музичну платформу, куди буде інтегровано плеєр Winamp. З 15 березня оновлений музичний сервіс стане доступним для музикантів, а з 15 квітня — для решти корситувачів. Протягом другого кварталу поточного року на платформі з’явиться багато нових можливостей. Про це повідомляє Businesswire.  

Нагадаємо, Winamp був популярним плеєром у кінці дев’яностих — на початку нульових. Він з’явився у 1997 році й швидко завоював популярність на ринку: користувачі могли додавати у ньому власні обкладинки, плагіни та відеоефекти, плеєр підтримував майже всі формати і мав еквалайзер. 

У 2007 році розробники перестали регулярно оновлювати плеєр. У 2013 році компанія AOL, яка володіла Winamp, повідомила, що припиняє підтримку проєкту. Про те, що його готують до перезапуску, вперше стало відомо наприкінці 2021 року. 

Під час підготовки перезапуску Winamp розробники керувалися ідеєю «революціонізувати стосунки між артистами та фанатами і створити нові джерела доходу для артистів», зауважує у своїй публікації Businesswire. В епоху потокових платформ загострилась проблема справедливої компенсації авторам музики. Оновлений Winamp покликаний не тільки сприяти комунікації між авторами музики та їхніми прихильниками, але забезпечувати музикантам прибуток. З цією метою на новій музичній платформі працюватиме Fanzone, простір, який запропонує артистам можливість скористатися новими постійними джерелами доходу. Творці зможуть запроваджувати підписки, призначені безпосередньо для їхніх шанувальників, із спеціальними рівнями та цінами. У Fanzone автори музики матимуть право на 85% доходу, отриманого від підписок своїх шанувальників.   

З 15 березня і протягом одного місяця виконавцям та творцям музики дається час на те, щоб створити та налаштувати свої профілі. Після цього, з 15 квітня, платформа буде відкрита для слухачів і шанувальників. Вони зможуть напряму підтримувати своїх улюблених виконавців, одержуючи як винагороду доступ до ексклюзивного вмісту у фан-зоні Winamp. Цей простір буде вбудовано в новий програвач, де кожен зможе користуватися всім своїм аудіоконтентом: музикою, подкастами, радіо, аудіокнигами. За словами розробників, нова версія Winamp незабаром буде доступною для Android, iOS, веббраузерів і Windows.

Фото: скриншот / Winamp

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду