Apple Music опублікував карту з «російським» Кримом

Apple Music опублікував карту з «російським» Кримом

17:10,
20 Жовтня 2021
2422

Apple Music опублікував карту з «російським» Кримом

17:10,
20 Жовтня 2021
2422
Apple Music опублікував карту з «російським» Кримом
Apple Music опублікував карту з «російським» Кримом
Автори:
Посольству України в США вже доручили звернутися до компанії, аби розібратися в цій ситуації.

Американська компанія Apple опублікувала в додатку Apple Music для артистів карту, на якій окупований Крим позначено як частину Росії. На це звернула увагу спільнота Culture Ukraine.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив «Європейській правді», що посольство України в США звернеться до компанії Apple, аби розібратися в цій ситуації.

«Міністерство закордонних справ вже доручило посольству України в США звернутися до компанії Apple, аби розібратися в цій ситуації. Резолюції Генеральної Асамблеї ООН чітко вимагають від усіх сторін утримуватися від дій, які можуть поставити під сумнів статус Криму як невід’ємної частини території України», — зазначив він.

Apple Music for Artists дозволяє виконавцям відстежувати прослуховування їхніх треків за країнами.

Нагадаємо, раніше українське представництво компанії JBL опублікувало в Instagram Stories мапу України без Криму та частини Донбасу, влаштувавши опитування серед підписників, хто з якого міста. Коли в коментарях користувачі обурились неправильною мапою, компанія вибачилась. Зокрема, повідомила, що це дії колишнього співробітника, а вони проводять службове розслідування.

Фото: інстаграм Culture Ukraine

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду