Spotify тестує новий тарифний план за $0,99 на місяць

Spotify тестує новий тарифний план за $0,99 на місяць

13:00,
3 Серпня 2021
2464

Spotify тестує новий тарифний план за $0,99 на місяць

13:00,
3 Серпня 2021
2464
Spotify тестує новий тарифний план за $0,99 на місяць
Spotify тестує новий тарифний план за $0,99 на місяць
Автори:
Проте немає гарантії, що він стане загальнодоступним.

Cтрімінговий музичний сервіс Spotify тестує дешевший варіант підписки – Spotify Plus – вартістю $0,99 на місяць. Про це пише The Verge.

Тарифний план поєднує в собі елементи безкоштовного та преміального доступу. Зокрема, користувач зможе необмежену кількість разів перемикати треки, але водночас у застосунку залишиться реклама. Проте Spotify Plus набагато дешевший за Premium, який коштує $9,99 на місяць і надає також можливість зберігати треки на пристрої.

Безкоштовний доступ до Spotify існує у нинішньому форматі з 2018 року. Він не дозволяє користувачам пропускати більше шести треків на годину, а лише дозволяє їм вибирати та прослуховувати певні треки з 15 запропонованих списків відтворення. Поза цими списками відтворення безкоштовні користувачі можуть слухати лише змішані треки. 

У Spotify попередили, що немає гарантії, що новий тариф буде у загальному доступі у своєму поточному вигляді.

Напередодні стало відомо, що відеоплатформа YouTube запустить новий формат передплати – Premium Lite. Ця підписка буде більше доступною, ніж YouTube Premium. Вона дозволить дивитись відео без реклами, але не матиме інших переваг преміум-доступу, як автономне завантаження або відтворення у фоновому режимі.

Фото: internetworld.de

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду