РНБО нагадала, які файли та сайти не можна відкривати

РНБО нагадала, які файли та сайти не можна відкривати

15:30,
21 Березня 2022
3712

РНБО нагадала, які файли та сайти не можна відкривати

15:30,
21 Березня 2022
3712
РНБО нагадала, які файли та сайти не можна відкривати
РНБО нагадала, які файли та сайти не можна відкривати
Автори:
Небезпечні сайти та файли несуть загрозу не лише електронним пристроям, а й інформаційному полю України.

Центр протидії дезінформації при РНБО нагадав, які файли та сайти категорично не можна відкривати.

Центр радить звертати увагу на посилання та розширення файлів, які ви намагаєтесь відкрити.

  • Щоб вашою персональною інформацією не скористався ворог та жоден інтернет-шахрай, під час оплати в інтернеті звертайте увагу на електронну адресу: «https://» – безпечне посилання; «http://» – небезпечне;
  • Не відкривайте на пристроях вкладення (додатки) підозрілих листів, що мають такі розширення, як «.exe», «.bat», «.cmd», «.vbs», «.docm», «.xlsm» тощо
  • Безкоштовне підключення до Wi-Fi у публічних місцях часто відбувається без введення паролів, що робить ваш пристрій вразливим для зламу. Вимикайте функцію «Автоматичне підключення до Wi-Fi»;
  • Також сподіваємось, ви вже забули про такі російські сервіси, як Yandex.ru, Mail.ru. Вони несуть загрозу не лише вашим електронним пристроям, а й інформаційному полю України.

Раніше ДСНС та МОЗ України поширили рекомендації, як абонентам комунікувати між собою та викликати екстрені служби, коли немає мобільного зв’язку.

Також в Україні запрацював Національний портал допомоги населенню з контактами та інформацією для цивільних, яким потрібна допомога під час війни.

24 лютого Росія розпочала масштабний наступ проти України, ЗСУ та тероборона  відбивають наступ російської армії. Росіяни обстрілюють ракетами та РСЗВ об'єкти цивільної інфраструктури українських міст та вбивають цивільне населення. 

Головні новини про російське вторгнення – за тегом.

«Детектор медіа» у режимі реального часу збирає та документує хроніки кремлівської дезінформації навколо військового наступу на Україну.

Графіка: Центр протидії дезінформації/Facebook

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду