В Україні діятиме кілька сигналів тривоги – РНБО

В Україні діятиме кілька сигналів тривоги – РНБО

18:41,
21 Серпня 2022
3560

В Україні діятиме кілька сигналів тривоги – РНБО

18:41,
21 Серпня 2022
3560
В Україні діятиме кілька сигналів тривоги – РНБО
В Україні діятиме кілька сигналів тривоги – РНБО

Через загострення ядерного шантажу РФ окремі територіальні громади запровадили кілька сигналів тривоги, що повідомлятимуть про різні види небезпеки. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони.У Києві з 22 по 26 серпня працівникам установ, розташованих в Урядовому кварталі, рекомендують з працювати дистанційно з дому, пише «Українська правда» з посиланням на власні джерела.

Різні сигнали тривоги запровадили у Вінниці, повідомляє телеканал «Віта».

  • Розрізняти попередження пропнують таким чином таким чином:
  • Звук церковних дзвонів – сигнал хімічної небезпеки.
  • Дзвін в набат – сигнал радіаційної небезпеки.
  • Гудок потяга – сигнал евакуації з міста. Після такого сповіщення слід увімкнути місцеве радіо або телебачення та чекати на подальшу інформацію.
  • Довгий безперервний сигнал сирени – сигнал повітряної тривоги. Після нього слід негайно негайно перейти до найближчого укриття або ж скористатися правилом двох стін та двох виходів.

У Києві, за даними УП, протягом наступного тижня апарат Верховної Ради працюватиме дистанційно, за винятком депутатів, які мають невідкладні завдання. Такі самі рекомендації отримали працівники Урядового порталу.

Нагадаємо, 1 березня 2022 року в Україні запустили додаток «Повітряна тривога», за допомогою якого можна дізнатися про небезпеку у конкретному регіоні. Після оновлення застосунку можна регулювати гучність сповіщень про початок і завершення тривоги. Також мобільні оператори lifecell, Kyivstar і Vodafone вже не зніматимуть мегабайти, а відповідно, і кошти за користування додатком. 

Фото: Радіо Свобода

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду