Instagram заблокує хештеги, які поширюють фейки про вакцинацію

BBC

Популярна соцмережа Instagram заблокує хештеги, за допомогою яких поширюють фейки про вакцини та вакцинацію, повідомляє BBC.

Мова йде про блокування хештегів, які стосуються «доведено недостовірних тверджень».

Представник комапанії розповів BBC, що соцмережа «не буде боротися із тими людьми, які називають себе антивакцинаторами». Проте там будуть працювати над обмеженням поширення тез, помилковість яких доведена, оскільки вони «мають реальні шкідливі наслідки для громадськості».

У коментарі виданню представник Instagram сказав, що у своєму рішенні компанія спирається на такі глобальні органи, як Всесвітня організація охорони здоров'я та Центри контролю та профілактики захворювань США.

Хештеги #vaccinescauseaids і #vaccinesarepoison вже заборонені, і зараз їх вже не можна знайти у пошуку Instagram. Раніше багато користувачів розкритикували соцмережу через те, що там використовують «практику дезінформації про вакцини».

Раніше соцмережею вже були заблоковані хештеги, які несли фейкову інформацію про вакцини. Наприклад, такі хештеги як #vaccinescauseautism и #vaccinescauseaids. Коли соцмережа блокує хештег, то шукати контент за ним стає вже неможливо.

Нагадаємо, стало відомо, що Святослав Вакарчук у свій день народження завів акаунт у Instagram.

comments powered by Disqus