Створено інтерактивну карту зі  «столицями їжі» від Instagram

Створено інтерактивну карту зі «столицями їжі» від Instagram

14:47,
16 Липня 2015
5116

Створено інтерактивну карту зі «столицями їжі» від Instagram

14:47,
16 Липня 2015
5116
Створено інтерактивну карту зі  «столицями їжі» від Instagram
Створено інтерактивну карту зі  «столицями їжі» від Instagram
Автори:
Пошук «найсмачніших» міст здійснюється на основі позначених хештегами фотографій користувачів.

Компанія фотодруку Photoworld створила інтерактивну карту, на якій показано столиці їжі від Instagram. Вона використала відкриті API соцмережі, щоб охопити більше ніж 100 000 фото, які публікують за тиждень по всьому світу.

Через пошук за специфічними хештегами, розробники карти змогли віднайти, де знаходиться найбільше любителів певної страви (чи, точніше, найактивніших користувачів Instagram, які полюбляють фотографувати певну страву).

Отже, столицею піци було визнано Нью-Йорк (6,1 % всіх #pizza). Він же опинився першим серед фанатів суші (4,5 % всіх #sushi).

Найбільше прибічників бургерів виявилося у Лондоні (4,7 % всіх #burger). А от серед любителів вареників першість взяла Польща: до п’ятірки «найсмачніших міст» в цій категорії ввійшли Варшава (1 місце, 12 % всіх #pierogi), Вроцлав (3 місце, 9,2 % всіх #pierogi) і Краків (4 місце, 8,3 % всіх #pierogi).

Нагадаємо, що компанія «ВКонтакте» запускає фотододаток, аналогічний сервісу Instagram.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: thehootingpost.files.wordpress.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду