Instagram блокує акаунти по-новому, а модерацію постів дозволила оскаржити

Instagram блокує акаунти по-новому, а модерацію постів дозволила оскаржити

11:31,
10 Травня 2019
11259

Instagram блокує акаунти по-новому, а модерацію постів дозволила оскаржити

11:31,
10 Травня 2019
11259
Instagram блокує акаунти по-новому, а модерацію постів дозволила оскаржити
Instagram блокує акаунти по-новому, а модерацію постів дозволила оскаржити
Автори:
З 10 травня функція оскарження постів стала доступною користувачам соціальної мережі. Також Instagram змінила тактику з блокування акаунтів.

Про це пише Tech Crunch. Керівник відділу політики Instagram Карина Ньютон (Karina Newton) каже, що юзери тепер мають право на повторну оцінку постів, які були заблоковані модераторами.

Інший модератор передивиться публікацію та відновить її, якщо вона була помилково прибрана із соціальної мережі. Користувача у будь-якому випадку повідомлять про рішення модератора.

Джерело зображення: Tech Crunch

Нагадаємо, блокуються ті публікації, які порушують правила спільноти соціальної мережі. Приміром, в Instagram не можна публікувати пости з мовою ворожнечі чи голе тіло.  

Instagram також відходить від практики, коли акаунти блокувалися на основі відсотка шкідливих потів від загальної кількості публікацій. Тепер до уваги братиметься кількість порушень протягом певного періоду часу.

«Стара система була непропорційно корисною тим, у кого є велика кількість публікацій. Тому що навіть багато порушень були для таких акаунтів невеликою частиною від контенту, порівняно з рідкісним порушенням у тих, хто не публікує щось часто. Щоб запобігти зловживанням системою, Instagram не розкриє точного відрізку часу або кількості порушень, які тягнуть за собою блокування акаунту», — каже Карина Ньютон.

Окрім скарг від користувачів, публікації сканує й автоматизована система, перевіряючи їх на заборонений вміст. Також перевіряються хештеги, які були використані у пості. Якщо за цим хештегом багато контенту з порушеннями, то блокується сам хештег. Коли відсоток шкідливого контенту не такий великий, то алгоритми лише зменшуватимуть його аудиторію.

Джерело зображення: Tech Crunch

Крім того, компанія повідомила, що почне блокувати хештеги проти вакцинації, інформація за якими та місить неправдиві факти. Утім, коли за таким хештегом небагато неправдивого контенту, йому зменшуватимуть охоплення. В такому разі соціальна мережа планує показувати у спливаючих вікнах інформацію про вакцини з перевірених джерел.  

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як працює новий стікер в Instagram Stories — тести.

Також «Детектор медіа» писав, що соціальна мережа тестує стрічку новин без лічильника лайків. «Ми хочемо, щоб ваші фоловери зосереджувалися на тому, чим ви ділитеся, а не на тому, скільки ви маєте лайків», — кажуть у компанії.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
unsplash.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду