У Києві відкрили креативний фотопростір і найбільшу студію Східної Європи

Про це пише Platforma.

Один з найбільших фотобанків світу Depositphotos є компанією з українським корінням. У квітні ця фірма запустила в Києві простір Lightfield, який може допомогти формуванню активної української фотоспільноти. За задумом організаторів, студія має стати найбільшим українським хабом для фотографів: освітнім центром і головним майданчиком для фотоподій. Так, Lightfield вже запустили фотошколу, куратором якої став журнал Bird in Flight – його видавцем є Depositphotos. 

Lightfield Productions — найбільша фотостудія у Східній Європі та одна з найбільших на континенті: масштабнішими просторами володіють лише Amazon у Лондоні та IKEA у шведському Елмхулті.

У команді Lightfield — спеціалісти з кастингу, гримери, стилісти, продюсери, велика команда пост-продакшену та креативний відділ. Знімати можна у 14 студійних зонах та у різних декораціях.

«Ми запрошуємо до співпраці зі студією усіх фотографів. Хочемо залучити до індустрії більше талановитих авторів із власним стилем. Талановитих дівчат та хлопців дуже багато і в Україні, і за кордоном, а ми збираємо їх усіх під одним дахом, щоб вони працювали разом, вчилися один в одного та крутих спеціалістів з-за кордону, — каже засновник Depositphotos Дмитро Сєргєєв. – Все це разом буде креативним простором, де фотограф – на першому місці».

Комплекс знаходиться у Києві на вулиці Польовій, поруч зі станцією метро Політехнічний інститут.

Нагадуємо, що раніше Depositphotos зібрав міжнародну команду ілюстраторів, які перемалювали постери фільмів-номінантів на Оскар.

comments powered by Disqus