Кількість штатних працівників редакцій незмінно зменшується – дослідження

00:00,
13 Листопада 2013
960

Кількість штатних працівників редакцій незмінно зменшується – дослідження

00:00,
13 Листопада 2013
960
Кількість штатних працівників редакцій незмінно зменшується – дослідження
Американський дослідницький центр Pew Research Center оприлюднив дані, згідно з якими кількість штатних працівників американських газет незмінно зменшується. Найбільше скорочення зачепили представників «візуальних» професій.

Висновки ґрунтуються на щорічному обліку ньюзрумів, здійснюваному Американським товариством редакторів (American Society of News Editors, ASNE). Згідно з цими даними, від скорочення робочих місць найбільше потерпають фотографи та інші «візуальні» журналісти.

Графік скорочення журналіських професій в США/ pewresearch.org

Так, у період з 2000-го по 2012-й рр. кількість фотографів, художників та відеографіків знизилася фактично наполовину – на 43%. У той же час кількість газетних репортерів та журналістів на повній зайнятості упала на 32%. За той самий період скорочення зачепили 27% коректорів, випускових редакторів та онлайн-продюсерів.

За останні три роки (2010-2012 рр.) кількість фотографів, художників та відеографіків знизилася на 18%. Скорочення зачепили утричі меншу кількість журналістів - 6%. Щонайменше постраждали коректори, випускові редактори та онлайн-продюсери – їхні робочі місця скоротили на 0,2%.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
italydestination.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду