У США висунули звинувачення хакерам, що здійснили одне з найбільших викрадень даних

InformNapalm

Як  повідомляє прес-служба американського Міністерства юстиції, хакерів звинуватили у викраденні баз даних 4 страхових компаній.

У звинуваченнях, викладених в обвинувальному акті, йдеться про діяльність нахабної комп'ютерної хакерської групи, яка вчинила одне з найсерйозніших викрадень даних в історії", — сказав помічник Генерального прокурора Брайан Бенчковскі (Brian A. Benczkowski).

У Мін'юсті США підкреслили, що "зухвала китайська хакерська група" діяла "з почуттям безкарності". Справу передано до суду.

Злом бази даних однієї з найбільших страхових компаній Anthem Inc і трьох інших американських компаній відбувся у 2015 році. За даними слідства, хакери з лютого 2014 року розсилали фішингові листи і завантажували на комп'ютери жертв шкідливе програмне забезпечення.

Кіберзлочинці отримали доступ до імен, ідентифікаційних номерів, дат народження, номерів соцстрахування, адрес, номерів телефонів, електронної пошти, інформації про зайнятість та даних про доходи. Як саме використовувалися ці дані — невідомо.

Нещодавно «Детектор медіа» повідомляв про злив у мережу 770 млн викрадених електронних адрес та 21 млн паролів. Перевірити, чи є ваша адреса у цій базі можна тут.

Також радимо детальніше ознайомитися з порадами, як захистити особисту інформацію в онлайні.

 

comments powered by Disqus