Користувачі допоможуть Facebook боротися з фішинговими атаками

00:00,
10 Серпня 2012
1118

Користувачі допоможуть Facebook боротися з фішинговими атаками

00:00,
10 Серпня 2012
1118
Користувачі допоможуть Facebook боротися з фішинговими атаками
Соціальна мережа Facebook закликала користувачів повідомляти про фішингові атаки, анонсувавши спеціально створену з цією метою електронну скриньку phish@fb.com, повідомляється у Facebook Security Blog.

Фішингові атаки, відзначає Facebook, є однією з найбільш небезпечних кіберзагроз, вони дозволяють перехопити приватні дані користувачів – логін, пароль та іншу особисту інформацію.

Крім цього, розробники рекомендують відвідати сторінку www.facebook.com/hacked, якщо у вас є підозри у тому, що вашу сторінку зламано.

Інформацію про фішингові атаки також можна повідомляти на reportphishing@antiphishing.org, spam@uce.gov, та www.ic3.gov.

У рамках допомоги користувачам у сфері захисту від вірусів Facebook раніше дозволила безкоштовно завантажити ліцензійні антивірусні програми.

Партнерські угоди було укладено з McAfee  (для Windows), Microsoft Security Essentials (для Windows), Norton AntiVirus (для Windows і Mac OS), Sophos Anti-Virus for Mac Home Edition (для Mac OS) і Trend Micro internet security (для Windows і Mac OS).

Завантажити можна один з антивірусів, після чого інші стануть недоступними для завантаження.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду