Рада ЄС відповідатиме санкціями на злочинну кібердіяльність

rga.eu.com

Як повідомляє “Європейська правда”, санкції передбачають заборону на поїздки до ЄС, заморожування активів для фізичних осіб та заморожування активів для суб'єктів господарювання. Крім того, особам і організаціям ЄС заборонятиметься надавати кошти підсанкційним суб’єктам.

"Рада створила рамки, що дозволяють ЄС накладати цілеспрямовані обмежувальні заходи для стримування та реагування на кібератаки, які становлять зовнішню загрозу для ЄС або його держав-членів, а також на кібератаки проти третіх держав або міжнародних організацій, де обмежені заходи вважаються необхідними для досягнення цілей Спільної зовнішньої політики та політики безпеки", — йдеться у повідомленні ради ЄС.

Такий крок у Раді ЄС вирішили впровадити на тлі зростаючої тривоги щодо передбачуваної китайської та російської діяльності.

Захід звинуватив російську військову розвідку в управлінні глобальними кібератаками, спрямованими на установи від спортивних антидопінгових органів до АЕС та лабораторій з дослідження хімічної зброї.

Нагадаємо, взимку Чеське національне агентство з кібернетики та інформаційної безпеки (NCISA) заявилo, що програмне забезпечення й техніка китайських компаній Huawei та ZTE становлять загрозу для юзерів.

 

comments powered by Disqus