Huawei звинуватила владу США у кібератаках і обшуках

Huawei звинуватила владу США у кібератаках і обшуках

12:21,
5 Вересня 2019
1446

Huawei звинуватила владу США у кібератаках і обшуках

12:21,
5 Вересня 2019
1446
Huawei звинуватила владу США у кібератаках і обшуках
Huawei звинуватила владу США у кібератаках і обшуках
Автори:
У компанії заявили, що влада США нібито використовує будь-які способи, щоб перешкодити її роботі.

Компанія Huawei прокоментувала інформацію про початок кримінальної справи Мін'юсту США стосовно нібито крадіжки технологій камер смартфонів. У компанії назвали звинувачення неправдивими і заявили, що влада США кілька місяців поспіль перешкоджають діяльності Huawei.

Відповідну заяву опублікували на офіційному сайті компанії.

«В останні кілька місяців уряд США направив свій дипломатичний і політичний вплив на лобіювання заборони техніки Huawei в інших країнах. Більш того, влада використовує кожен інструмент, що є у їхньому розпорядженні, включаючи юридичні та адміністративні повноваження, а також безліч інших недобросовісних засобів, щоб порушити нормальну ділову діяльність Huawei та її партнерів», — йдеться у заяві.

Huawei звинувачує владу США, зокрема, у нібито дорученні правоохоронним органам погрожувати, підбурювати як нинішніх, так і колишніх співробітників, щоб вони пішли проти компанії і працювали на уряд США. Також у нібито незаконних обшуках, затриманнях та навіть арештах співробітників Huawei і партнерів компанії. Крімто того, звучали звинувачення і у кібератаках на внутрішні мережі та інформаційні систем Huawei.

У компанії також заявили, що агенти ФБР ходили додому до співробітників Huawei і здвйснювали тиск на них для збору інформації про компанію, і влада США «перешкоджає нормальним діловим процесам і технічній комунікації через залякування, відмову у видачі віз, затримці вантажів» тощо.

У травні цього року президент Дональд Трамп заборонив використовувати американським компаніям телекомунікаційне обладнання Huawei. Але юристи Huawei заявляють, що продукція компанії ніяк не може загрожувати безпеці США. 

Міністерство торгівлі США оголосило про намір внести Huawei в чорний список через загрозу національній безпеці. Як писав «Детектор Медіа» раніше, Huawei оскаржує у суді внесення компанії в чорний список США.

Також писали, що дії американської влади призвели до того, що багато IT-компаній США припинили співпрацю з китайським концерном.

Huawei.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду