50 країн зобов'язалися боротися з кіберзлочинністю: Росія – ні

50 країн зобов'язалися боротися з кіберзлочинністю: Росія – ні

11:05,
13 Листопада 2018
2108

50 країн зобов'язалися боротися з кіберзлочинністю: Росія – ні

11:05,
13 Листопада 2018
2108
50 країн зобов'язалися боротися з кіберзлочинністю: Росія – ні
50 країн зобов'язалися боротися з кіберзлочинністю: Росія – ні
Автори:
12 листопада представники 50 країн та понад 150 компаній підписали документ «Париж закликає до довіри та безпеки в кіберпросторі», в якому взяли на себе зобов'язання активніше боротися з кіберзлочинністю.

Про це повідомило агентство AP.

Зокрема підписанти пообіцяли протидіяти втручанню в вибори в їхніх країнах та мовою ненависті. Документ також передбачає спільну роботу із запобігання такій діяльності, як онлайн-цензура та крадіжки комерційних таємниць.

Документ підписали країни-члени Євросоюзу, Японія та Канада, тоді як підписи не поставили США, Росія та Китай. Його підтримали також такі великі інтернет-компанії як Facebook, Google та Microsoft. 

Одним з ініціаторів підписання документу був президент Франції Еммануель Макрон. 11 листопада на організованому ЮНЕСКО Форумі з управління інернетом він заявив,  що в світі існує потреба кращого регулювання інтернету. Пан Макрон також повідомив, що Facebook погодився прийняти в першій половині 2019 року групу французьких посадовців, які спостерігатимуть за боротьбою з мовою ненависті в соціальній мережі. За словами президента Франції, цей захід покликаний розробити «точні, конкретні спільні пропозиції щодо боротьби з мовою ненависті та образливим контентом».

Під час виступу на іншому саміті щодо нових технологій у Парижі прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо зазначив, що важливим завданням суспільства, технологічних компаній та уряду є «заспокоїти людей, що інновації, технології ... нададуть їм нові можливості й дозволять почуватися частиною світу, який ми будуємо, і посідати в ньому робочі місця, які ми створюємо».

Нагадаємо, в вересні Палата представників США одноголосно схвалилазаконопроект про санкції за кіберзлочини. Такий крок мав на меті захистити країну від втручання у виборчі процеси та від впливу на найважливіші об’єкти інфраструктури. У жовтні ж Департамент юстиції США висунув звинувачення семи російським офіцерам ГРУ в здійсненні низки кібератак.

Минулого місяця також уряд Великої Британії звинуватив військову розвідку Росії в причетності до чотирьох великих кібератак.
 
Днями Координатор міжнародної політики з кібербезпеки у Міністерстві закордонних справ Польщі Марек Щигель заявив, що в Європейському союзі активно обговорюють запровадження механізму санкцій за проведення кібератак.
pixabay.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду