Пошуковик DuckDuckGo раптом почав ставати популярнішим

xda-developers.com

Про це компанія розповіла в Twitter.

У компанії зростання популярності пошуковика пов'язують з тим, що все більше людей стурбовані тим, що великі ІТ-компаії використовують їхні дані для таргетованої реклами та прямих продажів. 

За перші сім років свого існування DuckDuckGo досяг цифри в 10 млн пошукових запитів на добу, за два наступні роки –  20 млн, а за останній неповний рік –  20 млн. 

Засновник DuckDuckGo Габріель Вайнберг зазначив, що кількість запитів стабільно зростає на 50% на рік, «тому новий рекорд не особливо дивує». «В цілому, ми ростемо всюди, але найактивніше –  в США», – розповів він виданню Tech Crunch.

Для порівняння, пошуковик Google виконує на день понад 3 мільярди запитів. Та на відміну від Google, Yahoo та інших пошукових систем, DuckDuckGo не зберігає історію запитів користувача, його IP-адресу та інші дані. З 2014 року сервіс заробляє на рекламі, показуючи її відповідно до текстового запиту юзера, а не збираючи інформацію про нього, повідомив TJournal.

Нагадаємо, «Детектор медіа» публікував поради експертів з онлайн-безпеки, як приховати IP-адресу, зберегти анонімність у мережі та перехитрити Google.

comments powered by Disqus