Компанія Apple повідомила про свого пошукового робота

Компанія Apple повідомила про свого пошукового робота

12:22,
7 Травня 2015
2461

Компанія Apple повідомила про свого пошукового робота

12:22,
7 Травня 2015
2461
Компанія Apple повідомила про свого пошукового робота
Компанія Apple повідомила про свого пошукового робота
Автори:
Apple повідомила про наявність власного пошукового робота Applebot, який аналізує вміст сторінок в інтернеті, подібно до системи Google, Yahoo чи інших пошуковиків.

Про це повідомляє TJ із посиланням на  9to5mac.

Опис Applebot днями з’явився на спеціальній довідковій сторінці сайту компанії. У ньому пояснено, що робот є «пошуковим павуком». Ця інформація корисна передусім для власників сайтів, оскільки тепер їх відвідуватимуть не лише боти Google, Yahoo, Bing чи інших популярних пошуковиків.

На думку автора сайту 9to5mac Бена Лавджоя (Ben Lovejoy), поява Applebot не свідчить про те, що Apple розробляє власний пошуковик. Він міркує, що компанія залишається виробником обладнання, а онлайн-сервіси використовує для підвищення привабливості своїх продуктів. «Скоріше за все, Applebot – це те, чим він і видається: інструмент для підтримки вже наявних пошукових систем, щоб упевнитися що Siri та Spotlight [інтегровані засоби пошуку в Mac OS – MS] показують кращі результати», - пише Лавджой.

Чутки про появу пошуковика  з назвою Apple Search поширювалися у медіа взимку цього року. Приводом до цього стала інформація, що компанія наймає спеціалістів з пошукових технологій. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду