Президент Гаяни заборонив транслювати опозиційний канал

00:00,
6 Жовтня 2011
889

Президент Гаяни заборонив транслювати опозиційний канал

00:00,
6 Жовтня 2011
889
Президент Гаяни заборонив транслювати опозиційний канал
Президент Гаяни Бхаррат Джагдео видав наказ про заборону трансляції телевізійної приватної опозиційної станції CNS Channel Six упродовж чотирьох місяців.

Телестанція CNS Channel Six належить лідеру опозиційної партії  Justice for All («Справедливість для всіх») Чандру Наріну Чармі (Chandra Narine Charma). Заборона пов’язана з призначеними на кінець грудня місцевими і загальними виборами.

Офіційним приводом для цього рішення стала критика в ефірі опозиційним парламентарієм протестантського єпископа Хуана Едґгілла (Juan Edghill), який очолює комісію з етнічних відносин. За словами опозиціонера, священнослужитель перебуває «в надто близьких стосунках з президентом» і нехтує інтересами католиків.

Президент Бхаррат Джагдео (Bharrat Jagdeo) поклав відповідальність за ці заяви, які «сіють розлад між християнами різних конфесій», на телестанцію.

Осуджуючи дії президента  південноамериканської держави, «Репортери без кордонів»  (RSF) називають його рішення «дискримінаційним та абсурдним»: «Як може особиста думка президента щодо коментаря, який пролунав в ефірі, бути підставою для того, щоб змусити замовкнути телестанцію?»

У липні Національна асамблея Гаяни ухвалила суперечливий закон про мовлення, що передбачає створення спеціального правління, склад якого уповноважений   призначати президент. Закон стверджує: усі програми мають бути «чесними та збалансованими».

«Намагання використати законодавство для нав’язування  критеріїв  «гарного» щодо змісту та висвітлення подій найпевніший шлях перешкоджати роботі медіа», вважає RSF.

Джерело RSF

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду