Американські правовласники обурені розмахом діджитал-піратства у Росії

00:00,
20 Лютого 2012
672

Американські правовласники обурені розмахом діджитал-піратства у Росії

00:00,
20 Лютого 2012
672
Американські правовласники обурені розмахом діджитал-піратства у Росії
Організація із захисту інтелектуальної власності IIPA підготувала щорічну доповідь по Росії для адміністрації президента США. 

International Intellectual Property Alliance, IIPA (Міжнародний альянс із захисту інтелектуальної власності) направив доповідь по Росії до Торгового представництва США (USTR).

Організація очікує, що на порозі вступу до ВТО Росія, нарешті, приділятиме більше уваги проблемі цифрового піратства, відзначає видання «Маркер», яке має у своєму розпорядженні текст доповіді.

При цьому з 1997 року Росія знаходиться у так званому «пріоритетному чорному списку» країн із високорозвиненим цифровим піратством, разом з Китаєм та десятком ішших держав.

«Для більшості заснованих на авторському праві галузей – кінопрокат, розважальне ПЗ, книговидання – 2011 рік став ще одним роком розчарування у Росії», – стверджує IIPA.

Як і рік тому, американські правовласники незадоволені роботою Управління «К» МВС Росії. IIPA порадила російському МВС найняти для роботи управління більше фахівців і краще його фінансувати.

Перелік ресурсів, які турбують американських правовласників, розширився. Впеше у якості джерела піратського аудіоконтенту вказано соціальну мережу «Одноклассники».

Представники IIPA впевнені: незважаючи на відсутність прямих прибутків соцмереж від контенту, наявність безкоштовних нелегальних копій надає їм конкуретні переваги.

IIPA скаржиться також і на російські торренти – особливе незадоволення американців очікувано викликає найбільший торрент-трекер рунету і один із найпопулярніших сайтів світу (275 місце у рейтингу найвідвідуваніших сайтів світу) Rutracker.org. Ним, як стверджує альянс, користуються 4 млн. осіб.

При цьому у торрент-спільнотах зароджуються піратські групи, які продукують незаконні копії фільмів –  причому, що особливо обурює IIPA, гарної якості.

«Протизаконні записи з Росії – виключної якості, і тому користуються великим попитом у міжнародних злочинних синдикатів», – із сумом констатують американські захисники інтелектуальної власності.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Cindy Vallar
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду