Голова юридичної служби Twitter стала співробітником Білого Дому

00:00,
21 Червня 2013
891

Голова юридичної служби Twitter стала співробітником Білого Дому

00:00,
21 Червня 2013
891
Голова юридичної служби Twitter стала співробітником Білого Дому
Ніколь Вонг, голова юридичної служби Twitter, перейшла на роботу до Білого Дому. В адміністрації Обами Вонг обійняла посаду заступника голови відділу технологій. Про це 20 червня повідомляє The Washington Post.

Ніколь Вонг (Nicole Wong) буде працювати з проблемами, пов’язаними із приватністю і захистом даних в інтернеті. У заяві Білого Дому відзначається, що Вонг має «глобальний досвід роботи у цих сферах, а також репутацію справедливої людини».

Інформація про те, що кандидатура Ніколь Вонг розглядається у якості можливого співробітника адміністрації Обами, раніше вже з’являлась у американських ЗМІ. Зокрема, про це на початку травня 2013 року повідомляв канал CNN.

The Washington Post відзначає, що Вонг має блискучий професійний імідж, а в технологічній сфері вона вважається одним із провідних експертів з питань захисту приватного життя і активним захисником принципів свободи слова.

Ніколь Вонг очолила юридичну службу Twitter у листопаді 2012 року. Влада США протягом останніх декількох місяців перебуває у центрі пов’язаних із методами отримання інформації скандалами. Так, у травні американське Міністерство юстиції звинуватили у прослуховуванні телефонів співробітників агентства Associated Press і порушенні прав кореспондента Fox News на збір інформації. У червні ЗМІ розповіли про програму PRISM, за допомогою якої американські спецслужби збирали дані про інтернет-користувачів. Впливові компанії заявили, що не знали про існування програми, і не давали спецслужбам прямого доступу до даних своїх клієнтів. Після появи контроверсійної інформації Microsoft і Facebook представили звіти про кількість отриманих останнім часов запитів від спецслужб, згодом аналогічний звіт оприлюднили представники Apple.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Social News Daily.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду