Facebook заплатить по $10 незадоволеним Sponsored Stories користувачам

00:00,
5 Грудня 2012
740

Facebook заплатить по $10 незадоволеним Sponsored Stories користувачам

00:00,
5 Грудня 2012
740
Facebook заплатить по $10 незадоволеним Sponsored Stories користувачам
Відшкодування отримають користувачі, котрі мали претензії щодо появи його чи її імені та фото у Sponsored Stories, пишуть видання CNet та Mercury News.

Американський окружний суддя Річард Сіборг (Richard Seeborg) схвалив третього грудня запропоноване Facebook попереднє рішення щодо врегулювання конфлікту навколо свого рекламного сервісу.

Соціальна мережа сплатить $10 готівкою кожному користувачу, котрий був незадоволений включенням своїх даних до рекламного сервісу Sponsored Stories. Загалом на ці потреби Facebook виділить $20 млн.

Суддя також вказав на те, що соціальна мережа повинна ввести у налаштуваннях опцію, за допомогою якої користувачі зможуть блокувати свою участь у Sponsored Stories та вилучати власні дані з цього сервісу.

Суддя Сіборг відзначив, що це рішення стало результатом «серйозних переговорів» між Facebook і групою користувачів, котрі подали позов з претензіями до сервісу Sponsored Stories. Останні були обурені тим, що сервіс демонструє продукти, які їм подобаються, без їхньої згоди.

Представники Facebook у коментарі CNet відзначили, що задоволені попереднім рішенням судді.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
PC World
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду