Новий президент Ірану обіцяє співвітчизникам доступ до глобальної інформації

00:00,
3 Жовтня 2013
968

Новий президент Ірану обіцяє співвітчизникам доступ до глобальної інформації

00:00,
3 Жовтня 2013
968
Новий президент Ірану обіцяє співвітчизникам доступ до глобальної інформації
Про це повідомив сам Хассан Рухані у відповіді на запитання творця Twitter Джека Дорсі.

Скріншот короткої переписки опублікував Spiegel online. Повідомлення, надіслане Дорсі 1 жовтня, звучало наступним чином: «Добрий вечір, Президенте. Чи можуть громадяни Ірану читати Ваші твіти?». На що Рухані відповів: «Добрий, Джеку. Як я вже казав Аманпур, мої зусилля спрямовані на те, щоби забезпечити моєму народу доступ інформації у всьому світі відповідно до їхнього права». При цьому у президентському твіті були використані типові для коротких повідомлень абревіатури і навіть хаштег. Після короткої паузи Дорсі запропонував: «Повідомте нам, як ми можемо допомогти, щоби це стало реальністю».

Переписка Дорсі із Рухані / spiegel.de

У відповіді Рухані згадується його розмова із відомою американською журналісткою британсько-іранського походження Крістіан Аманпур під час інтерв’ю СNN. Тоді він заявив, що працює над тим, «аби іранський народ мав доступ до усієї інформації та міг користуватися нею». Однак досягти цього, за його словами, можна щонайменше за декілька місяців. І до сказаного додав: «Сьогодні є соціальні мережі, які охоплюють увесь світ. Я сподіваюся, що усі люди та нації  мають право ними користуватися».

Переписка із Дорсі не перший досвід користування Twitter для Хассана. Президент чи хтось із його співробітників постив твіти після телефонної розмови іранського та американського глав держав, щоби привернути увагу до «історичної» події.

Відомо, що під час перебування при владі у Тегерані попередника Рухані Махмуда Ахмадінеджада Twitter, Facebook та інші мережі були заборонені, а короткочасний дозвіл на них скасований.

Натомість Хассан Рухані перед вступом на посаду сам почав користуватися Twitter. У своєму першому твіті він вказав на вміщене у YouTube відео про його представлення.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Хассан Рухані. policymic.com.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду