Журналісти з Криму створили в Києві профспілковий осередок НМПУ

Журналісти з Криму створили в Києві профспілковий осередок НМПУ

09:37,
23 Жовтня 2015
2709

Журналісти з Криму створили в Києві профспілковий осередок НМПУ

09:37,
23 Жовтня 2015
2709
Журналісти з Криму створили в Києві профспілковий осередок НМПУ
Журналісти з Криму створили в Києві профспілковий осередок НМПУ
Автори:
21 жовтня Комітет Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ) прийняв на облік первинну профспілкову організацію «Професійна спілка журналістів Інформаційної агенції “Голос Криму”». Про це повідомляє прес-служба НМПУ.

Установчі збори осередку відбулися 16 жовтня. До складу організації ввійшли п’ятеро журналістів, які працюють у інформаційній агенції.

«До окупації Криму я та мої колеги були членами місцевого профспілкового осередку, - розповідає голова осередку Олена Халімон. - Однак у зв’язку з окупацією півострова проукраїнські журналісти змушені були покинути свої домівки. І коли ми усі знову зустрілися в Києві, створили інформаційну агенцію “Голос Криму” та продовжили журналістську діяльність».

Один із членів осередку, журналіст Андрій Щекун, перебував у полоні самопроголошеної кримської влади 11 діб у березні 2014 року, коли проводився так званий «референдум». Під час перебування в полоні він зазнав знущань та тортур. Його визволили з полону в результаті програми обміну полоненими між українською владою та самопроголошеною владою Криму.

Голова осередку Олена Халімон наголосила: «Журналіст щодня долає безліч викликів, часто потрапляє у ситуації, коли без допомоги професійного юриста не обійтися. Тому, головною метою творення осередку є необхідність забезпечити наших членів професійним юридичним захистом».

НМПУ зауважує, що її членами є багато журналістів, які змушені були виїхати із анексованого Криму, і медіа-профспілка намагається надавати їм необхідну підтримку і допомогу, особливо юридичну.

Нагадаємо, нещодавно кримська журналістка, Анна Андрієвська, яка є членом Комітету НМПУ, виступаючи на семінарі українських і російських журналістів у Женеві, спростувала інформацію росіян про те, що Росія не застосовує статтю 280.1 кримінального кодексу РФ «Публічні заклики до порушення територіальної цілісності РФ».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду