Reuters: Блогери конкурують з журналістами за доступ та простір на Національному зʼїзді Демократичної партії США
Reuters: Блогери конкурують з журналістами за доступ та простір на Національному зʼїзді Демократичної партії США
Професійні журналісти змагаються з блогерами за доступ та робочий простір на Національному зʼїзді Демократичної партії США в Чикаго. Про це повідомило агентство Reuters.
На захід акредитували понад 200 творців контенту для висвітлення заходу. Як зауважує Reuters, це перший зʼїзд демократів, що визнав впливовість користувачів ютубу, тіктоку та інстаграму, які мають доступ до десятків мільйонів громадян, зокрема молодих виборців, «які не читають і не дивляться традиційні новини».
За даними агентства, блогери отримують допомогу від організаторів зʼїзду в спілкуванні з лідерами партії, на відміну від журналістів газет, новинних сайтів, телебачення й радіо. Інфлюенсерам надали власну залу на стадіоні, а також ділянку на самій арені, де вони можуть створювати контент.
Натомість простір для журналістів був зменшений порівняно з попередніми зʼїздами, зазначає дослідницький центр Пʼю.
Так, помічник політичного редактора Pittsburgh Post-Gazette Джонатан Салант сказав, що це найгірші робочі умови за 20 зʼїздів, які він висвітлював, а кореспондент The Independent Ендрю Файнберґ розповів, що журналістам не дозволяють підходити до телекабінок для запису інтервʼю.
«Ніхто нікого не замінює. Та річ ось у чому: виборці споживають інформацію з більшої кількості джерел, ніж будь-коли… Ми точно не розраховуємо, що творці, які відвідують зʼїзд, будуть пропагандистами Камали Гарріс і Тіма Волза», — сказав голова команди Гарріс із цифрової стратегії Роб Флерті в коментарі виданню Politico.
Як зазначає Reuters, традиційні американські медіа останніми роками часто звинувачують в упередженості. Однак багато журналістів сумніваються, що інфлюенсери є «більш нейтральною» альтернативою.
Читайте також:
- Інстаграм не поза контекстом: як війна вплинула на українських інфлюенсерів
- Казка у смартфоні: що українські інстаграм-інфлюенсери пропагують під час війни
Нагадаємо, віцепрезидентку США Камалу Гарріс за підсумками голосування офіційно затвердили кандидаткою на посаду президента від Демократичної партії. Про це оголосили на національному з'їзді політичної сили в Чикаго.
Раніше кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп і його конкурентка від Демократичної партії Камала Гарріс домовилися про дебати 10 вересня на телеканалі ABC.
Водночас Трамп заявив, що хоче провести додаткові дебати з Камалою Гарріс 4 і 25 вересня, і вони мають транслюватися на телеканалах Fox та NBC.
У передвиборчому штабі Камали Гарріс заявили, що вона візьме участь у двох дебатах зі своїм опонентом Дональдом Трампом. Водночас там виключили більш як один раунд дебатів між кандидатами у віцепрезиденти Джеєм Ді Венсом і Тімом Волзом, що відповідає історичним прецедентам.
Водночас представник передвиборчої кампанії Камали Гарріс заявив, що вона візьме участь у двох дебатах зі своїм опонентом Дональдом Трампом.
Як пише АВС News, між Трампом та Гарріс розгорнулася рекламна війна в ключових штатах, де Гарріс запустила тритижневу рекламну кампанію вартістю 50 млн доларів перед Національним з’їздом Демократичної партії, а Трамп зарезервував ефірний час на суму 12 млн доларів у штатах Пенсильванія, Джорджія, Мічиган, Аризона, Невада та Вісконсин, згідно з даними AdImpact.
Фото: скриншот сюжету Reuters