Близько 20 тисяч абітурієнтів складатимуть НМТ-2024 за кордоном

Близько 20 тисяч абітурієнтів складатимуть НМТ-2024 за кордоном

13:43,
7 Квітня 2024
1766

Близько 20 тисяч абітурієнтів складатимуть НМТ-2024 за кордоном

13:43,
7 Квітня 2024
1766
Близько 20 тисяч абітурієнтів складатимуть НМТ-2024 за кордоном
Близько 20 тисяч абітурієнтів складатимуть НМТ-2024 за кордоном
За словами заступника міністра освіти і науки Михайла Винницького, загалом у системі Українського центру оцінювання якості освіти вже зареєстровано більше 220 тисяч потенційних вступників.

Для участі в Національному мультипредметному тесті в системі Українського центру оцінювання якості освіти вже зареєстровано понад 220 тисяч абітурієнтів, з них 20 тисяч осіб планують складати НМТ за кордоном. Про це заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає «Укрінформ».

Він зазначив, що ці цифри схожі з тими, що були минулого року. Тоді на НМТ зареєструвались 260 тисяч, з них 20 тисяч складали мультипредметний тест за кордоном. 

«20 тисяч абітурієнтів зареєструвалися на мультипредметний тест, перебуваючи за кордоном, для того, щоб вступити в український заклад вищої освіти. Вже вдруге ми маємо такі цифри. Немає причини писати НМТ, якщо ти не плануєш вступати в Україні. Це означає ці діти обирають саме українські заклади вищої освіти», — наголосив заступник міністра.

Як раніше повідомили в МОН, національний мультипредметний тест цьогоріч буде проведено в екзаменаційних центрах у 57 містах 32 країн.  Зокрема, основна сесія НМТ за кордоном відбудеться в Австрії, Азербайджані, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Грузії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канаді, Латвії, Литві, Люксембурзі, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, США, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії та Швеції.

Тестування проводитимуть у спеціально обладнаних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, підготовлені УЦОЯО.

Нагадаємо, НМТ у 2024 році включатиме три обов'язкові предмети (українська мова, математика та історія України 16–21 століть) та один на вибір абітурієнта (іноземна мова, біологія, фізика і хімія, українська література та географія). Тестування з усіх чотирьох предметів відбуватиметься впродовж одного дня та буде поділене на два етапи по 120 хвилин, із перервою на 20 хвилин між ними.

Основна сесія НМТ цьогоріч триватиме з 14 травня до 25 червня, додаткова — з 11 до 19 липня. Реєстрація на основну сесію НМТ триватиме до 11 квітня.

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду