Для вступників оприлюднили демонстраційний варіант НМТ-2024
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційні варіанти завдань національного мультипредметного тесту (НМТ). Випускники можуть ознайомитися з ними на сайті, повідомили в УЦОЯО.
Майбутні вступники можуть ознайомитися і повправлятися на тестах з української мови, української літератури, математики, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, фізики, хімії та географії. Наприкінці кожного тесту наведено правильні відповіді для самоперевірки.
Предметні тести виклали у форматі pdf-файлів, щоб забезпечити зручність тим, у кого повільний інтернет або немає змоги працювати впродовж тривалого часу з комп’ютером або іншим гаджетом.
«Якщо ж ви хочете відтворити атмосферу тестування, ознайомитися з інтерфейсом онлайнового тестувальника, максимально наближеним до того, який буде на реальному НМТ, потренуватися виконувати завдання, навчитися правильно позначати відповіді на завдання різних форм, пропонуємо скористатися платформою “Всеукраїнська школа онлайн”», — повідомили в УЦОЯО.
Зазначено, що зареєстровані користувачі «Всеукраїнської школи онлайн» можуть пройти «демонстраційний варіант НМТ-2024» у розділі «Курси» для 10-х та 11-х класів.
Працюючи на платформі з демонстраційним варіантом, учні можуть скомпонувати роботу з потрібних предметних тестів. Під час проходження можна обирати послідовність виконання завдань і змінювати варіант відповіді. Також тут є довідкові матеріали з математики, фізики та хімії.
Після завершення роботи можна переглянути звіт про свої успіхи. У ньому вказані кількість тестових балів, помилки й теми, які варто доопрацювати.
Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України визначило, що цьогоріч національний мультипредметний тест проходитиме з 14 травня до 19 липня. У цей період відбудуться основна і додаткова сесії.
Тестування з усіх чотирьох предметів відбуватиметься впродовж одного дня та буде поділене на два етапи. На першому етапі учасники матимуть 120 хвилин для тестування з української мови й математики, на другому — стільки ж часу на тестування з історії України та вибраного предмета. Між етапами передбачено перерву 20 хвилин.
Фото: ілюстративне / Unsplash