Disney скоротить 7 тисяч співробітників — Variety

Disney скоротить 7 тисяч співробітників — Variety

14:53,
9 Лютого 2023
1589

Disney скоротить 7 тисяч співробітників — Variety

14:53,
9 Лютого 2023
1589
Disney скоротить 7 тисяч співробітників — Variety
Disney скоротить 7 тисяч співробітників — Variety
На 1 жовтня 2022 року у компанії, яка має представництва по всьому світу, працювали близько 220 тисяч осіб.

Disney планує скоротити 7 тисяч працівників, що дорівнює 3,2% від загальної кількості людей, які працюють у компанії. Про це повідомляє Variety із посиланням на топменеджера Disney Роберта Айгера, який днями презентував звіт про прибутки компанії на кінець 2022 року.

За словами Айгера, Disney ставить собі за мету скоротити витрати на близько 5,5 млрд доларів, з яких 2,5 млрд доларів становлять не пов’язані з контентом видатки, зокрема на оплату праці. Компанія розраховує реалізувати свій план щодо скорочення видатків до кінця 2024-го фінансового року.

Айгер також заявив, що у Disney будуть ретельно переглянуті підходи до виробництва контенту з огляду на конкуренцію, яка зростає.

Повідомляється, що на кінець 2022 року Disney+ вперше зареєструвала зменшення кількості своїх передплатників, втративши 2,4 млн через збитки Disney+ Hotstar, сервісу компанії, доступного в Індії та деяких інших країнах Південно-Східної Азії.

Раніше «Media sapiens» повідомляв про те, що український стартап синтезував голос молодого Дарта Вейдера для Disney.

Також ми писали про те, що Disney планує використовувати дані відвідувачів парків для персональних розважальних пропозицій.

У березні 2022 року Disney призупинив весь свій бізнес у Росії. У листопаді минулого року стало відомо, що компанія закрила свій офіс у Москві. Дитячий телеканал Disney Channel Russia теж пішов з російського ринку.

Фото: Joe Penniston / Flickr

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду