В Україні з’явилась перша криптовалютна платіжна картка

В Україні з’явилась перша криптовалютна платіжна картка

10:46,
22 Вересня 2022
2000

В Україні з’явилась перша криптовалютна платіжна картка

10:46,
22 Вересня 2022
2000
В Україні з’явилась перша криптовалютна платіжна картка
В Україні з’явилась перша криптовалютна платіжна картка
Користувачі weld card можуть оплачувати товари та послуги у фізичних магазинах та онлайн, а також знімати готівкові кошти в банкоматах.

Український банк Unex Bank, компанія Mastercard та фінтех-стартап Weld Money запустили першу в Україні криптовалютну платіжну картку weld, яка дозволяє розраховуватися криптовалютою за товари та послуги всюди, де доступні безготівкові оплати. Про це повідомляє Delo.ua.

Weld card – це цифрова платіжна картка, яка прив’язана до криптовалютного гаманця на платформі Weld Money. Картку можна додати до Apple Pay, Google Pay і розраховуватися криптовалютою за товари та послуги. Конвертація криптовалюти відбувається в автоматичному режимі: при розрахунку карткою weld еквівалентна сума списується з криптовалютного балансу гаманця Weld Money. Таким чином, для користувача процес оплати криптовалютною карткою weld не відрізняється від звичайної безготівкової оплати.

Наразі weld card дозволяє розраховуватися стейблкоіном USDT, а невдовзі будуть також додані криптовалюти bitcoin та altcoin.

Оформити картку weld можуть громадяни України старше 21 року. Випуск цифрової картки є безплатним. За потреби клієнт також має змогу замовити випуск фізичної пластикової картки у відділенні Unex Bank.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що крипторинок заповнили токени на честь королеви Єлизавети II.

Фото: delo.ua

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
ANNA
00:51 / 23.09.2022
C̤е̤к̤с̤ ̤з̤н̤а̤к̤о̤м̤с̤т̤в̤а̤ ̤в̤ ̤т̤в̤о̤е̤м̤ ̤г̤о̤р̤о̤д̤е bit.ly/3R17d05 Скопируй и вставь в браузерную строку bit.ly/3R17d05
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду