У США криптобіржу Binance підозрюють у допомозі росіянам обходити санкції

У США криптобіржу Binance підозрюють у допомозі росіянам обходити санкції

10:15,
8 Травня 2023
1546

У США криптобіржу Binance підозрюють у допомозі росіянам обходити санкції

10:15,
8 Травня 2023
1546
У США криптобіржу Binance підозрюють у допомозі росіянам обходити санкції
У США криптобіржу Binance підозрюють у допомозі росіянам обходити санкції
У компанії запевняють, що дотримуються всіх міжнародних санкцій.

Міністерство юстиції США почало розслідування щодо криптобіржі Binance Holdings через підозри, що вона дозволяла росіянам обходити санкції. Про це повідомив Bloomberg.

Відділ національної безпеки Міністерства юстиції вивчає, чи не порушили Binance або офіційні особи компанії санкції, пов’язані з вторгненням Росії в Україну, зазначило агентство, посилаючись на інформацію від п’яти людей, знайомих з цим питанням.

Також, за даними джерел, Binance веде переговори з Міністерством юстиції, щоб вирішити попередні скарги на те, що біржа використовувалася для обходу санкцій проти Ірану до того, як були введені жорсткі заходи контролю за дотриманням законодавства.

Представники криптобіржі заявили, що компанія «повністю дотримується всіх американських та міжнародних санкцій», повідомило «Радіо Свобода». Вони додали, що платформа є абсолютно нетерпимою до подвійної реєстрації, анонімних осіб та прихованих джерел грошей.

У неділю Binance повідомили у твіттері, що тимчасово припиняють виведення криптовалюти, оскільки мережа #Bitcoin зіткнулася з проблемою перевантаження. Компанія запевнила, що команда наразі працює над виправленнями і якомога швидше відновить виведення криптовалюти.

Нагадаємо, після початку війни в Україні Binance заборонила громадянам Росії здійснювати угоди з доларами та євро через сервіс переказу коштів між фізичними особами у зв'язку із санкціями ЄС. Однак у росіян залишилася можливість проводити операції на цій біржі через юросіб, зареєстрованих не в ЄС.

Крім того, Євросоюз заборонив громадянам РФ зберігати на криптогаманцях у ЄС понад 10 тисяч євро. Тим, хто перевищив ліміт, майданчик обмежив доступ до своїх сервісів, залишивши можливість вивести кошти.

У жовтні ЄС посилив санкції: росіянам у принципі заборонили мати криптогаманці в країнах ЄС.

Нагадаємо, у США 5 квітня запровадили санкції проти російської хакерської групи Genesis Market. Напередодні правохоронці ліквідували найбільший у світі ринок продажу викрадених даних, створений хакерами.

Фото:  pixabay.com

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду