В Україні запрацював застосунок Google Wallet

В Україні запрацював застосунок Google Wallet

11:32,
21 Липня 2022
4212

В Україні запрацював застосунок Google Wallet

11:32,
21 Липня 2022
4212
В Україні запрацював застосунок Google Wallet
В Україні запрацював застосунок Google Wallet
Нова платіжна програма для Android повинна замінити свого попередника Google Pay.

Компанія Google завершила розгортання нового платіжного застосунку Google Wallet (Google Гаманець) в 39 країнах світу, зокрема в Україні. Про це повідомляє The Verge. Програма удосконалює та розширяє функції Google Pay. Зокрема, дозволяє керувати не лише банківськими картками, а й багатьма іншими цифровими документами власника. Наприклад, квитками на проїзд та різноманітні культурні заходи, посадковими талонами, картками лояльності, сертифікатами вакцинації тощо.

Google Гаманець синхронізований з іншими продуктами Google, що дає змогу отримувати сповіщення за допомогою Google Календаря та Google Асистента про заплановані події та можливі зміни.

Застосунок Google Гаманець доступний для телефонів з Android. У користувачів з увімкненими автоматичними оновленнями Google Pay вже оновився до Google Гаманця автоматично. Іншим треба вручну оновити додаток з Google Play.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що таке Google Pay та Apple Pay і навіщо вони  потрібні

Фото: itc.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду